PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831870}

Cold Blood Legacy

Cold Blood Legacy - La mémoire du sang
4,6 1 892
oceny
4,6 10 1 1892
Cold Blood Legacy
powrót do forum filmu Cold Blood Legacy

Nie rozumiem filmu.

ocenił(a) film na 4

Fabuła opiera się na tym że córka chce pomścić śmierć ojca, tylko że wpada w pułapkę zastawioną przez zleceniodawcę. I tu brak sensu bo od początku wiemy kto zabił ale nie wiemy i nie dowiadujemy się kto kazał ( ja nie wiem) . Jedyna poszlaka to numer telefonu który pojawia się w walizce z kasą i na końcu w książce, ale nie wiem do kogo należał. Ja bym postawił że to było samobójstwo ojca i zabójcy ( wiem że to brzmi absurdalnie ale raczej nie był to adwokat). Gdyby akcja nie była tak bezsensowna to byłby to całkiem fajny film. Mimo wszystko można obejrzeć.

darek210

Malcolm maczał w tym jeszcze paluchy. Jakoś nie ufam łysym.

ocenił(a) film na 4
piramidon

Raczej był gorylem i to nie najlepszym.

ocenił(a) film na 7
darek210

Jedyne czym był to jakąś marną po.pierdułą!
Ale trochę szkoda, że się nie wyjaśniło kto za tym wszystkim stał.

darek210

Córka zleciła morderstwo ojca, bo chciała przejąć jego majątek. Płatny morderca wynajęty przez nią był jedynym dowodem jej winy. Dlatego chciała go zabić . Zapłaciła mu wpierw za morderstwo ojca, a następnie za to, aby wyjechał na pustkowie, zamknął się w domu i czekał, aż "oszalała z rozpaczy" córka, którego własnego ojca nie znała pomściła go. Chciała się w ten sposób pozbyć jedynego dowodu łączącego ją z śmiercią ojca. Dowodem był nr telefonu !!! Jednak wypadek na skuterze jej to uniemożliwił. Sam morderca zorientował się, że to córka zabitego zleciła morderstwo ojca. Z tego powodu nie zabijał jej, ale chciał się z nią dogadać, gdyż chciał więcej pieniędzy od niej.

Mi się film bardzo podobał. Zmusił mnie do zastanowienia kto zlecił morderstwo, a w filmie są wszystkie informacje podane na talerzu wyjaśniające kto zlecił morderstwo ojca głównej bohaterki, czyli ona sama we własnej osobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones