PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671014}

Goście, goście III: Rewolucja

Les Visiteurs: La Révolution
5,5 7 919
ocen
5,5 10 1 7919
Goście, goście III: Rewolucja
powrót do forum filmu Goście, goście III: Rewolucja

Francuski świeży artykuł z dnia 27 października potwierdza i ogłasza kontynuację serii i wydanie trzech kolejnych filmów z serii "Goście,goście"! :)
Linku tutaj nie da się wkleić w komentarzu, więc jak ktoś chce link do tego artykułu to proszę pisać na priv tutaj na Filmwebie i podeśle tego linka.

ocenił(a) film na 3
lukx95

Nie daj boże-3cia część to gniot przeokrutny. Mam nadzieję, że nie będą kontynuować tej żenady...

ocenił(a) film na 5
pepes

Przecież nikt nie zmusza cię, żebyś oglądał ;)

ocenił(a) film na 3
Lukininho

A to prawda:) I po 3ciej - nie zamierzam:)

ocenił(a) film na 9
Lukininho

To typowy troll (polecam nie karmić trolla)

zjonizowany

Nie podoba mi się co napisałeś, tak więc wygląda na to, że również jesteś trollem... jakie to proste!

ocenił(a) film na 9
Astrox

trol cechuje się tym że nie podaje augmentów i ubliża innym lub bezmyślnie profanuje ich świętości ..

np. na forum fanów czegoś pisze że to gniot..

zamiast wyrazić swoją opinie gdzie indziej

to prowokuje ale nie podając coś do dyskusji a obrażając...

czyli zachowuje się jak chami i iiota

ocenił(a) film na 7
pepes

Kocham tę serie ze względu na niezwykły sentyment. Zgadzam się, III część nie jest najlepsza, jednak dalej bawi mnie ten uniwersalnych, tani humor.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
baz58

Uuuaaaa jaka kultura, jaka gramatyka i interpunkcja:) Brawooooo dla gimbazy:))) Dziecko, usiądź, ochłoń, weź kredki, kartkę i porysuj sobie a na portale dla ciut doroślejszych użytkowników zaloguj się za jakiś czas...

ocenił(a) film na 4
pepes

Też się niestety naciąłem po dwóch pierwszych :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pepes

Sam jesteś przeokrutnym gniotem

ocenił(a) film na 10
lukx95

no dobrze by było zrobić przynajmniej 4...
Nie ma co ukrywać, że 3 była znacznie słabsza od 1 i 2, ale za to przynajmniej dla mnie lepsza niż "Goście w Ameryce".
W sumie lepiej, że Reno i Clavier grają w duecie w swoich (prawie) najlepszych rolach niż maja się błąkać osobno w innych produkcjach...

ocenił(a) film na 5
bourvil

Tez uwielbiam duet Reno- Clavier, no coz 14 lat minelo od ostatniej czesci, wiadomo latka nie te same ale chociaz slaby od poprzednioch czesci to tak sie niezle ogladalo.

lukx95

No to zaczynajmy obstawiać, gdzie trafią w 5. części.

Bo po zakończeniu trzeciej już raczej wiadomo o czym będzie czwarta :P

Gzehoo_GR

Nie eksploatowano jeszcze przeszłości, więc może trafią np do jaskiniowców, oraz dalekiej przyszłości, więc może stacja kosmiczna na Księżycu.

ocenił(a) film na 6
bazant57

NO to by było.... XD

ocenił(a) film na 5
Gzehoo_GR

w 4 mogliby trafić do auschwitz pod koniec filmu a w 5 by się wydostali i zaczeli walke z komunistami. W 6 wsparliby Solidarność ale to byłoby takie banalne. Tak naprawdę to musi kiedyś być koniec bo niedługo będą filmy kręcone w domu dla starców

ocenił(a) film na 9
Jacek_Wysocki

Równie dobrze za niedługo może być największa rewolucja jaką znana nam z podręczników ludzkość przechodziła. Której konsekwencją będzie odkrycie (oficjalne, lub dla wtajemniczonych upowszechnienie nieśmiertelności). Więc jeśli dom starców dla nielicznych konserwatystów jak w filmie "Mr. NoBody".
Oczywiście jak to przed wielkimi zmianami bywało wcześniej będę zamieszki, wojny..
mogące być tematem kolejnej części filmu (już sądzę, że za 5 do 10 lat będzie po wszystkim).
Pełna automatyzacja wyeliminuje takie pojęcie jak "praca" (pieniądze znikną z obiegu - bo roboty nie pobierają pensji, ani nie generują kosztów zasilane darmową energią. Poza tym przyspieszający geometryczne rozwój technologii eliminuje kolejne ograniczenia, koszty czyniąc życie łatwym.. wygodnym.. długim, aż w końcu wiecznym w tym ziemskim sensie.. Jednak świat współczesny nie wydaje się być gotowy na takie zmiany.. dlatego przejdzie okres przystosowawczy, który jak typowa rewolucja pochłonie domyślnie jakieś ofiary.. chyba, że odbędzie się to powoli i nie dostosowani zwyczajnie wymrą przerywając samo-kopiowanie się takich wirusów jak religie i inne niewolnicze ideologie czyniące z człowieka podporządkowaną ofiarę danego systemu gotową zań zginąć lub zabijać -bo tak wyprano jej umysł od dziecka -na walkę poczucie zagrożenia.. Stąd tyle nienawiści, wszechobecne spory i ciągłe wojny między ludźmi.

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach.. to już się dzieje

zjonizowany

Tak jak myślałem, zwykły troll.

ocenił(a) film na 9
Astrox

Troole nie piszą argumentów, ani długich tekstów tym bardziej w stylu traktatów filozoficznych, trolei nie myślą i bluzgają prostacko,

Czy każdy kto ma swoją opinie, jasne poglądy jest dla ciebie trolem

zastanów się - przeczytaj definicje

zjonizowany

Twoja hipokryzja to już chyba forma sztuki. Oby tak dalej!

ocenił(a) film na 9
Astrox

Tak sztuka to twórczość, czyli myślenie i działanie twórcze
zamiast odtwórcze, polegające na kopiowaniu tego co było.
Sztuka, kreatywność, artyzm poza szablonowe myślenie jest mega ważne.
Bo dzięki temu świat zmienia, czyli rozwija się. Przekraczając uwarunkowania.

zjonizowany

Nie nudzi Ci się ten trolling czasami?

ocenił(a) film na 9
Astrox

Sprawdź sobie definicje trolingu
ja nie treluję, bo tylko polemizuję
i prowadzając długie rzeczowe dyskusje
które miejscami przypominają obszerne rozprawy

troling to zupełnie coś innego
jestem koneserem sztuki intelektualnej debaty
nie jakimś hejterem, który rzuca wulgarne teksty
obrażając innych i ucieka z pola walki na argumenty

poza tym jestem człowiekiem bardziej rozwiniętym duchowo, który NIGDY się nie nudzi (nuda to abstrakt dla mnie, bo mam przysłowiowe 100 pomysłów w jednej chwili
i mam od zawsze masę czasu, bo nigdy nie pracowałem i nie zamierzam, bo z mojej perspektywy to niewolnictwo..
które mnie w życiu wyminęło z racji urodzenia w średnio zamożnej rodzinie, ale z tradycjami wynajmu nieruchomości). Więc mogę sobie pisać od rana do wieczora, miesiącami, latami siedząc w sieci
i nigdy mi się to nie nudzi:)

ocenił(a) film na 9
zjonizowany

Nie dziele czasu na wolny i zajęty, po protu robię co mi się podoba, czasem nawet (jak coś mnie szczególnie wciągnie) siedząc przy tym do rana..
Choć teraz na stare lata się nie spierze (mam tu na FW konto od początku istnienia serwisu.. od kilkunastu lat.. a pierwszy kom który miałem to Atari z magnetofonem kasetowym zamiast stacji dysków..
i nie grałem na nim, ale z uwagi na wyższy iloraz inteligencji, SAM uczyłem się programować z książek i używałem do go pisania i drukowania listów.. nawet po kilkadziesiąt stron (!) Bo pisanie jest moja pasją od dawna).

ocenił(a) film na 9
zjonizowany

Podsumowując - nie jestem żadnym trolem tylko poważną osobą, do tego wybitnie uzdolnioną, jak to niektórzy mówią, cholernie inteligentną (by nie wspomnieć o tym, że niektórzy nazywali mnie geniuszem już w podstawówce). Dlatego jak coś piszę w sieci to często te teksty przypominają rozprawy filozoficzne (robię to hobbystycznie:)

zjonizowany

Jedno muszę rzec, szanuję zapał jaki wkładasz w swój trolling. Widać, że to twoja pasja!

ocenił(a) film na 9
Astrox

1) szanować można niewolników którzy robiąc coś trudzą się bo działają pod presją min żebrząc o szacunek, o uznanie u innych, za swój wkład pracy, trudu, poświęcania się

Więc daruj sobie te plebejską gadkę bo ja nie z tych

2) naucz się dziecko definicji słów (zajrzyj choćby do wiki co znaczy trolling).

NA przyszłość sprawdzaj znaczenia zanim użyjesz nowego slowa, aby nie razić ludzi swą głupotą

3) Popracuj nad sobą, szczególnie nad kulturą
bo jedną z głównych cech trolingu jest to co robisz
czyli zaczepianie ludzi tylko po to aby ich obrazić
bez wnoszenia żadnych treści

idź na jakąś terapię zamiast poprawiać sobie humor obrażając innych (to jest szkodliwe społecznie i ciebie też niszczy)
Jeśli masz tego typu problemy, to powyzywaj sie w sporcie zamiast truć ludziom w sieci niszcząc sobie zdrowie

zjonizowany

Uczę się od mistrza!

ocenił(a) film na 9
Astrox

Jeśli uczysz się ode mnie to powinno
stać Cię na coś więcej niż prostackie
powtarzanie oklepanych zwrotów.

Mógłbyś się konkretnie wypowiedzieć
uzasadnić swój postulat, jakobym był trollem
bo póki co rzucasz bezpodstawne oskarżenia
(sprawdź sobie definicje trolingu)

Właśnie trolling polega na oszczerstwach, atakowaniu
bez uzasadnienia (dyskusja to nie trolling)
Chyba, że jesteś upośledzony
i nie umiesz wyrażać swoich poglądów
(inaczej niż bluzgając, atakując kogoś typu :"ty trolu")

zjonizowany

Ucząc się od mistrza, trzeba uważać by nie stać się jego imitacją, a własnym bytem, z własnym stylem. Ponadto, również polecam zaznajomić się z pojęciem trollingu. Muszę jednak przyznać, że na początku za wysoko Cię oceniłem. To jednak średni poziom.

ocenił(a) film na 8
Jacek_Wysocki

Dlaczego ,,filmy kręcone w domu starców'' ? Przecież w następnych częściach (po 4, 5 i 6) można zrobić, że głównym bohaterem będzie syn Montmiraila; np. fabuła siódmej mogłaby polegać na zainteresowaniu syna hrabiego czasem i przyszłością, ergo chciałby ją odwiedzić. No i proszę, jest pomysł na dalszą kontynuacje :D

ocenił(a) film na 9
aleksandros1

Pomysły się nie wyczerpią bo życie jest przebogate.. tyle działo się i dzieje
a poza tym główni bohaterzy podróżując w czasie wiecznie młodzi

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 8
Gzehoo_GR

Tak w sumie to mogą trafić do I wieku p.n.e kiedy to cezar podbija ziemie galijskie.Chciałbym zobaczyć jak Comte Montmirail nawala legionistów.

ocenił(a) film na 6
aleksandros1

Ja też

ocenił(a) film na 7
lukx95

1 i 2 są genialne... 3 natomiast trochę odstaje.. niestety.
Jeżeli będą następne części to oby lepsze.. ! :)

Diablicaaa

A ja przez większość filmu się śmiałem co nie jest częste. Fakt końcówka słaba

ocenił(a) film na 7
karol3w

W 1 i 2 to jest dopiero kupa śmiechu ...

Diablicaaa

Prawda. I mogła powstać wcześniej. Ale cieszę się ze w ogóle powstała :p

ocenił(a) film na 9
lukx95

Czy są jakieś informacje o części IV serii..

Czas rozwoju i podbojów III-ciej Rzeszy jest niezwykle fascynujący

miło było by to oglądać w formie komedii..

ocenił(a) film na 10
zjonizowany

Nic nie słychać jednak, aby była robiona IV część Gości, gości. Także chyba się wycofali z pomysłu, a wielka szkoda, bo są to moje ulubione filmy.

ocenił(a) film na 6
lukx95

Proszę o przesłanie linku.

ocenił(a) film na 10
norbitech

Nic nie słychać jednak, aby była robiona IV część Gości, gości. Także chyba się wycofali z pomysłu, a wielka szkoda, bo są to moje ulubione filmy.

lukx95

Co wy to jest śmieszne za masakra haha

lukx95

Fajnie by było gdyby powstały kolejne części, bardzo lubię ich przygody

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones