PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671014}

Goście, goście III: Rewolucja

Les Visiteurs: La Révolution
5,5 7 940
ocen
5,5 10 1 7940
4,0 2
oceny krytyków
Goście, goście III: Rewolucja
powrót do forum filmu Goście, goście III: Rewolucja

Nie wiedziałem że powstała trzecia część gości ale obejrzę ,jeszcze nie widziałem ale wydanie DVD jest mimo że w kinach w Polsce premiery nie było .Ale wydano aż muszę obejrzeć bo też byłem ciekaw jaka będzie kontynuacja gosci .W sumie dobrze było dowiedziec się że ten film powstał xd

użytkownik usunięty

UWAGA SPOILERY :Obejrzałem do 80 minuty na 109 minut filmu i że mnie się spac z nudów zachciało to zasnoąc można .Same dialogi były tylko jakies mało zabawne.Gadka w karocy jak jada I narzekaja na smrod momiraia albo bo żakoj śmierdzi albo potem przy stole siedza I gadaja i momirai wysyła żakoja by przyniósł łajna do ogniska .No mało zabawne chociaż jak mowie nie miałem sily tego do konca obejrzeć .A to jakiś gosciu podobny do żakoja .Gadaja że słóżyli na galerach i coś tam szukaja jakiejs wiedzmy marii panny żeby ich wyciagnela z tych czasów .No więc jak na gosci srednio a to było że posagowi glowe urwało albo bo buty żakoja śmierdza i je wystawiła jakas .A to jakiś się kapal i mu wrzatku do kapieli dolali .No słabe wykonanie gadaja tylko nie ma żadnej akcji chociaż do tej minuty co dotrwałem .Cos tam ucinali głowy gilotyna ale potem denna ucieczka no I nic ciekawego potem tylko łaża po salonach i gadaja .Może potem obejrze te ostatnie minuty bo serio było nudne i nie było nic ciekawego .Żakoj nawet nie był zabawny zbytnio tylko cos tam było o tym że darł się wiwat rewolucja czy jakos tak .No ogólnie film do połowy co widziałem taki nużący .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones