PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8277}

Odległy ląd

Outland
6,6 3 868
ocen
6,6 10 1 3868
Odległy ląd
powrót do forum filmu Odległy ląd

....oszczedne efekty, dobra muzyka i swietna rola,ktora zagral Sean Connery.
Polecam - film ma o wiele bardziej interesujacy niz nie jeden nowy film w 3D.

Pełna zgoda.

ocenił(a) film na 4

Nie wszystkim, lubię SC, lubię Obcego, lubię te klimaty, a film nie przypadł mnie do gustu w ogóle, nawet jak wziąłem poprawkę na datę produkcji.

ocenił(a) film na 6
LordNeo

Mam podobne wrażenie - wg mnie film Hyamsa nie jest zły, ale jednak na rasowe kino SF to za mało. To reprezentant charakterystycznego trendu w tym gatunku. W latach 80, świeżo po sukcesie Gwiezdnych Wojen, wszyscy zapragnęli nagle na SF zarobić, nie inwestując zbyt dużo forsy. Stąd te filmy z "oszczędnymi" efektami (a tak naprawdę ubogimi) albo wręcz filmy, których akcja rozgrywa się w przyszłości, kręcone np. we współczesnym Los Angeles (vide pierwszy Robocop). Nie znoszę takich wybiegów, chociaż oczywiście widowiskowe efekty nie gwarantują jeszcze pierwszej klasy filmu (wystarczy spojrzeć na wytwory pana Emmericha).

ocenił(a) film na 7
lifter67

Film jest jak najbardziej rasowym kinem sf. Zawiera jego wszystkie elementy. Fabula odbiega od wielu produkcji, którymi ty się zachwycasz ale każdy kto przeczytał kilkaset powieści i opowiadań SF doskonale zrozumie ten punkt widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones