PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014637}
5,4 6 225
ocen
5,4 10 1 6225
Skok w przestworzach
powrót do forum filmu Skok w przestworzach

Straszna lipa ....

ocenił(a) film na 1

Szkoda pana Reno, coś u niego wyraźnie szwankuje skoro bierze udział (i to nie pierwszy raz) w takiej tragedii. Agentka Gugu z tym jej wiecznym zdziwienio-wytrzeszczem oczu po prostu tragedia, K. Hart nudny jak flaki z olejem olejem itd ... Aha i moje ulubione (kiedy oglądam film ze złotem w tle). 500 mln$ w złocie, zaokrąglona cena 1 kg to 62,5tys. $, czyli 8000 kg i uwaga !!! 1m³ złota WAŻY 19280 kg, 1tona złota to 0,05 m³ razy 8 (ton) = 0,4 m³. I teraz patrzymy na "kupkę" złota w samolocie, stojącą na europalecie o wymiarach 120 cm x 80 cm i wysoką na circa 80 cm też. Po przeliczeniu mamy 0,768 m³ ... Dla Tych co nie wiedzą: dopuszczalna ładowność europalety to 4 tony, a jak więcej to się rozpierd.....li, a tutaj co najmniej 16 ton. Niskobudżetowe, nudne, z tandetnymi efektami i po prostu słabym aktorstwem. Jedyny Lift tutaj, to ukradzenie mi 1:46:00 mojego życia na ten badziew.

ocenił(a) film na 1
wojtek1a

Uzupełnienie, żeby być dokładnym to przybliżona waga złota na palecie to 15,36 ton hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones