Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

oczy martwe, bez wyrazu, nic nie przekazują. Psuje każdy film w którym gra. I ta jego mina jak z wosku kompletnie nic nie mówiąca, zawsze taka sama, nie rozumiem jak można go brać do jakiegokolwiek filmu każdy zepsuje swoją "grą".

Ines82

ja się z Tobą nie zgodzę ;)

Ines82

Nie ma tekigo, co by się z nią zgadzał. ;)

martine117

Też się nie zgadzam!!!!!

Ines82

Ines...co Ty wiesz w nogach śpisz..:)

Ines82

ja się NIE zgadzam :P ma śiczne oczy.To jego ogromny atut.

Ines82

Również się nie zgodzę.Ciekawe jaki typ aktora ci się podoba ?? niech zgadnę Edward z HORRORU Zmierzch ;>
U aktora liczy sie to jak gra a nie że ma być idealny ma miec piękne oczy usta klate bla bla bla ....

Ines82

Fakt ma martwe oczy i minę z wosku;)
Oglądałaś "Purpurowe rzeki" ??? Właśnie dzięki temu tak idealnie wpasował się do tej roli.
Nie przepadam za nim w komediach (choć jego wyraz twarzy może niektórych śmieszyć), ale do tego thrillera wkomponował się świetnie.

Ines82

zeby mial zeza najlepiej rozbieznego , to rozwiazalo by kwestie ``martwych oczu``

Ines82

Ines, nie wszyscy aktorzy muszą być przystojni, bo nie tylko o urodę w aktorstwie chodzi. Liczy się talent, który Reno niewątpliwie posiada.
Haha, ale swoją drogą w filmie "Przyjaciel gangstera" rozwaliło mnie porównanie przez Depardieu oczu Reno do końskich ślepi ;)

Ines82

ja też sie nie zgadzam !!!!! jak dla mnie wygląda jak prawdziwy facet, jest bardzo męski :) jak dla mnie pierwsze kalsa !!!!!!

Ines82

Reno ma świetne spojrzenie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones