Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
38 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

ma coś w sobie, w tych oczach, eh... miękną kolana

Lalita_3

przystojny to może on nie jest, ale oczywiście ma coś w sobie niesamowitego:)

zuziaaa7

Przystojny to on akurat jest, jedynie co, to moze nie jest ladny... ale to tez zalezy od gustu :D

KaJuSiA_

dla mnie przystojny to jest Jack Nicholson:) tzn BYŁ, jak był młody..ehh

zuziaaa7

Tak te oczy.. jak to powiedział Gérard Depardieu w Przyjacielu Gangstera.. Ma tak piękne oczy jak koń..

zuziaaa7

@ zuziaaa7 - twój komentarz mnie rozwalił xD Kocham obydwóch!!!!!

użytkownik usunięty
zuziaaa7

Nicholson ma coś w sobie nawet jako staruszek. Urzeka mnie jego spojrzenie - zawsze!

Lalita_3

no zgadzam się ,ma to coś,aż się miło robi hehe

Lalita_3

Jak to powiedział Gerard Depardieu "Masz piękne oczy, jak koń"

Black_Smog

heh mi tez sie od razu skojarzylo z tym filmem i koniem :D

Sky1989

Ależ oczywiście, że ma wspaniałe oczy. Pierwsze na co zwróciłam uwagę w tym filmie, to właśnie jego oczy :D
Piękne :P

Lalita_3

W końcu nazywa się Don Juan, to zobowiązuje ;)

Lalita_3

Jean jesteś taki sexy

















użytkownik usunięty
Dude_

Zgadzam się, Jean ma coś w sobie. Jest niesamowicie sexowny. Uwielbiam jego głos, poza tym ma piękne dłonie. Zachwycam się nie tylko jego fizjonomią ale i kunsztem aktorskim. Według mnie to na prawdę bardzo dobry aktor co wielokrotnie już udowodnił.

ponoć jego żona jest w 4 miesiącu ciąży...a może to plotka...

użytkownik usunięty
88justis

Czas pokaże, ale sporo jest informacji na ten temat w necie, póki co na francuskich stronach różnych czasopism. Pisała o tym już francuska Gala no i nasz portal Interia. Coś czuję, że to może być prawda :)

oczy ma cudowne ;PP rozpływam sie jak w nie patrze ahh a najbardziej mnie zachwycił w Leonie zawodowcu ;*
aa i te jego cudowne geny przejdą na dzieci;DD
i żonie zazdroszcze ;))

użytkownik usunięty
Lalita_3

http://www.examiner.com/x-15166-Comedy-Examiner~y2010m4d22-Jack-Nicholson-may-st ar-in-LASt-VEGAS-described-as-The-Hangover-for-the-AARP-crowd
Eeee tam, teraz to dopiero Nicholson jest przystojny. ;) No ale cóż, zestarzał się chłopina, tyle w temacie. Jak każdy, kto dorzyje sędziwego wieku. A i tyle wniósł do świata filmu, że teraz może się spokojnie Hod-Dogami opychać. Na zdrowię! ;D
Podobno jestem podobny do Reno. Tylko oczy mam innej barwy. :/ Barwy stali.... Ale jakoś mi się tam Reno nie podoba. :D Za to uwielbiam jego grę aktorską, szczególnie w filmach rodzimej produkcji.
Pozdrawiam.

ojj tak Jean Reno ma w sobie to "coś". Nie jest ładny, ale przystojny :) podobnie jak Adrien Brody ;)

użytkownik usunięty
Lalita_3

Ma coś w sobie, jest bardzo męski.. :)

Lalita_3

jestem chlopakiem i nie powiem zeby mi sie podobal bo nie jestem pedalem!
ale jego styl jest zajebisty , przynajmniej nie pedalek jakich coraz wiecej w dzisiejszych czasach....!

Lalita_3

On jest niesamowicie męski, mimo, że ma ponad 60 lat. Lata płyną, ale niesamowity urok, męskość i spojrzenie pozostały :)
Cenię go bardzo za umiejętności aktorskie, ale uwielbiam także za urodę - jest czym oczy nacieszyć :)

użytkownik usunięty
eoste

eoste oj tak, zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100 % :)

eoste

dokładnie :)
nie jest może typowym przystojniakiem, ale jest niesamowicie męski i seksowny :)

CzarnaKrwinka

ten typ mężczyzn jest na wymarciu...

Lalita_3

Mam takie same obciągniesz mi?

Lalita_3

Przychodząc tu nie spodziewałam się, że jest tu tyle fanek jego męskości i tych oczu :) Propsy za gust, koleżanki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones