Philip Winchester

Philip C. Winchester

6,7
917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Winchester

A jak Wam się podoba jego gra i postać w serialu Strike Back: Operacja Świt?
Może ktoś z Was już oglądał 2 sezon Kontry.
Ja niestety jeszcze tego nie zrobiłam. No i sama nie wiem czy warto.
Nie chciałabym popsuć sobie opinii o tym aktorze, bo jak do tej pory sądzę, że jest
utalentowany choć na ekranie nie mógł się jeszcze wystarczająco wykazać.

kathrina_filmweb

Ja jestem po 2 sezonie Strike Back i uważam, że sezon drugi jest bardzo dobry, dużo akcji, ciekawa fabuła, no i współpraca Scott - Michael, świetna. Naprawdę przyjemnie się oglądało. Muszę przyznać że 2 sezon trochę różni się od poprzedniego z John'em Porterem, chociaż do sprawy z Porterem w drugim sezonie dość często wracają, poza tym wydaje mi się że w nowym sezonie jest trochę więcej humoru, ale to zapewne głownie zasługa szalonego Damien'a Scotta, który naprawdę czasami zaskakuje a może bardziej szokuje, zresztą myślę, że Sullivan Stapleton i Philip Winchester naprawdę są zgranym duetem i sprawdzili się naprawdę dobrze jako żołnierze w 2 sezonie. Osobiście serial bardzo mi się podoba i chyba jednak trochę bardziej lubię 2 sezon.
wiadomo, że nie każdemu może się spodobać, ale z mojej strony polecam, w sumie coś co już było ale w trochę innej oprawie. : ) właściwie to już czekam na 3 sezon. pozdrawiam

szpilkaDC

O Kochana szpilkaDC bardzo jestem Ci wdzięczna za odpowiedź.
Na pewno kiedyś jak będę mieć więcej wolnego czasu to zabiorę się za ten 2 sezon.
Twoja rekomendacja i argumenty mnie w 100 % przekonały. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

kathrina_filmweb

Jestem w trakcie ostatniego sezonu Strike Back. Myślę sobie, jakim cudem nie widziałem go w innych produkcjach i z ciekawości wchodzę na profil pana Winchestera. SZOK! Kariera aktorska jak na możliwości tego aktora jest naprawdę biedna . Idealnie pasuje do filmów akcji, sensacyjnych itp. W roli żołnierza jest po prostu perfekcyjny. Wierzę, że będzie o Philipie jeszcze głośno !

kathrina_filmweb

Biedny aktor i w Strike Back matoł. A drugi sezon jest mierny i denerwujący. W 3 szanowny Philip Winchester ciągle dawał ciała. Niezrownowazony psychiczne wiecznie jakies umoralnianie. Dla mnie zero i film tracil przez jego gre.

waga55

Lepszy bylby Porter ktory zginal.

kathrina_filmweb

Dla mnie drugi sezon lepszy od pierwszego. Aktor który grał Johna Portera jakoś mnie nie przekonywał. Natomiast w 2. sezonie super się ogląda Scotta i Stonebridge'a w akcji, a ich dialogi to wisienka na torcie. :) Świetnie przedstawieni i przekonująco zagrani bohaterowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones