Sophie WildeI

7,7
1 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Wilde

Coś się dzieje teraz z młodymi kobietami, że mają giry długie jak koszykarze NBA. J. Lawrence, B. Larson, itd. same gigantyczne stopy. Może rodzice nie powinni tyle kurczaka dawać swoim córkom, bo od tych sterydów, annabolików i antybiotyków, mutują. Stopy im rosną jak małyszowe narty. Kiedyś jak kobieta miała rozmiar 7 to było naprawdę dużo, a dziś potrafią mieć po 10 i więcej. Przecież to płetwy.
Facet (jak ja), przy wzroście 190 cm ma rozmiar 10 - 10.5. Tymczasem współczesne kobiety mają 10.5 przy wzroście 170 cm. Tak ma np. Lawrence.
Greta powinna z tym walczyć. How dare You.

Flashlight_Beam

Ty jesteś pie****ęty?

Robert_Laska

Nazwiska nadawano kiedyś od czynności np. ci, którzy robili beczki, nazywali się bednarzami, a ci którzy miód, nazywali się bartnikami, itd. Teraz się zastanów nad swoim nazwiskiem, oraz jaki wpływ miało to na dobór genetyczny na przestrzeni pokoleń.

Flashlight_Beam

Ty jesteś psem, który gada o stopach na filmwebie xd każdy jest lepszy niż ty

Robert_Laska

Robuś, mam radę dla ciebie - następnym razem, gdy będziesz kontynuował rodzinną tradycję, od której początek bierze wasze nazwisko rodowe - nie połykaj, a wypluwaj. Nie musisz dziękować. Pozdrawiam.

Flashlight_Beam

Myślisz debilu, że to moje nazwisko? XD

Robert_Laska

Możliwe, że to pseudonim "artystyczny", przybrany od czynności, która cię cechuje i w której jesteś najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones