Yves Montand

Ivo Livi

8,3
1 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yves Montand

odpowiedź Yvesa Montanda w jednym programie na wywody jednej głupiej baby o paleniu tylko w wyznaczonych miejscach i to też po zapytaniu się wszystkich czy można. Oczywiście zanim wykonał gest odpalił fajkę :)

Picu

I jak go nie lubić.

mulholland_2

jak b byś jeszcze podał linka z tym programem to by już wogle było cacy :D

presence

nie ma żadnych madafuckin' linków. Ojciec mi opowiadał ! :P

Picu

a ojciec ci mówił , ze molestował swoją przybraną córkę?

monja88

Tego mogli nie pokazywać wtedy w telewizji, więc albo nie wiedział, albo wolał się wstrzymać z takimi oskarżeniami aż do dowodów. Temat trochę nie tego dotyczy, dotyczy palenia, więc radzę nie czepiać się ojców innych przed rozpoczęciem akcji wyzwoleńczej kobiet.

Picu

A co ma akcja wyzwoleńcza kobiet do pedofilii?

monja88

A ok, no to akcję przeciwko martwym pedofilom.

Picu

a no tak, jak pedofil to nagle martwy, a jak martwy to nie ważne. Najważniejszy , jaki był cool za zycia, to mozna wspominać.

monja88

Powinienem pozostawić Ci więc miejsce tutaj na wspominki o jego pedofili? No to proszę...
Choć zaraz, to trochę dziwne i niesprawiedliwe - post pochodzi z 2005 roku i niefortunnie wtedy też wydano tę autobiografię - uważam, że nie możesz się czepiać ani mnie ani mojego drogiego ojca, gdyż jak wtedy o tym mieliśmy wiedzieć? Jak sprawa się rozeszła po społeczeństwie francuskim?

Proszę, pozostaw te retoryczne pytania bez odpowiedzi i załóż sobie osobny temat na jego forum, gdzie sprzedasz tę prawdę objawioną i będziesz kontynuować tę misję. Ode mnie możesz dostać tylko odpowiedź Montanda, którą dał na temat palenia.

PS. Na stronie Woody'ego Allena jest na pewno więcej chętnych do rozmów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones