Yves Montand

Ivo Livi

8,3
1 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yves Montand

Yves Montand, to nie tylko aktor, ale także piosenkarz.
Z pewnością piosenka francuska zyskała na wdzięku i uroku dzięki jego wykonaniom.

Malgosia_6

Dokładnie.Ja ostatnio miałam okazję piosłuchać parę piosenek w wykonaniu Yves'a i powiem szczerze,że się w nich zakochałam.Piosenka francuska jest piękna a w wykonaniu takich głosów jest jeszcze piękniejsza :)

JogiFan

A to Edith Piaf go "uformowała" jako piosenkarza :) i pchnęła na tego typu artystyczną drogę. Wymyśliła mu pierwszy wizerunek sceniczny - czarne spodnie oraz koszula, świetnie skrojone, blisko ciała ... Oczywiście przeżyli też gorący, retro romans :), zakończony nagłym wybuchem kariery Yvesa z którego pozostała na resztę jej życia przyjacielska i artystyczna znajomość.

libella

Nie wiedziałam o tym,a lubię czasami posłuchać obojga.

Malgosia_6

To prawda, najpierw poznałem go nie jako aktora a piosenkarza, bardzo dobrego zresztą. Świetne wersje znanych pieśni (Bella Ciao, Les temps des cerises) i trochę własnych utworów, najbardziej znane są chyba les feuilles mortes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones