PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618514}
7,6 357
ocen
7,6 10 1 357
Ángel o demonio
powrót do forum serialu Ángel o demonio

czy warto oglądać ten serial

zzuziaaa

Serial jest fajny, chociaż każdy odcinek ma podobną konstrukcję, ale da sie do tego przyzwyczaić.. w końcu jestem wierną fanką doktora Housa.

ocenił(a) serial na 6
Zarita

Warto oglądać, szczerze polecam

ocenił(a) serial na 9
Bella28

ja również polecam :)

Bella28

Gdzie można go znaleźć z napisami lub lektorem?

zzuziaaa

To zależy czego oczekujesz. Jak dla mnie serial ma fajną tematykę, ale jest strasznie (ale to naprawdę strasznie) głupiutki. czyli raczej jestem na nie. Odbieram go jako zmarnowany potencjał.

ocenił(a) serial na 10
sever

Oczywiście,że WARTO !! Serial nie dość, że wciąga od 1odcinka,ma w sobie wiele tajemnic, jak i wyżej napisaną b.ciekawa tematykę, jest mrok, jest i dobro, miłość, jak i śmierć, do tego kocham tą hiszpańską grozę, przypomina mi El Internado ;)))

sever - nie wiem ,co masz na myśli, z jednej strony piszesz "fajna tematyka,ale głupiutki"..... ;/

Monica_22

Obejrzyj sobie serial "The Fades" i zobacz jak brytyjczycy podeszli do bardzo podobnego tematu, to zrozumiesz o co mi chodzi. "The Fades" to klasa sama w sobie, a "Ángel o demonio" to jakies naiwne popłuczyny dla nastolatkow.

ocenił(a) serial na 10
sever

Oglądałam "The Fades", jednak nie przypadł mi, ten serial to gustu...wolę "hiszpańską grozę", jak w serialach Internat,Statek,Anioł czy demon,etc. lecz ciesze się, że lubisz podobne klimaty.
Hmm...no ja nastolatką dawną nie jestem;), zauważ, że niektóre sceny są mocne;) czekam na kolejny odcinek...na razie nie ma, może wiesz gdzie by obejrzeć , choćby bez napisów?
Jeśli znasz jakiś serial jeszcze,podobny do tych,co napisała,to będę wdzięczna za tytuł :-)

ocenił(a) serial na 7
Monica_22

Oooo zastanawiałam się czy to serial dla mnie... Ale skoro polecasz El Internado i El Barco, to chyba się na niego skuszę, ponieważ dwa wyżej wymienione jak dla mnie były genialne :)

ocenił(a) serial na 5
iza2601

Polecam też Gran Hotel....

ocenił(a) serial na 7
Ellen Page

Skończyłam oglądać AoD, ale w porównaniu do Internatu i Statku wypada niestety dużo, dużo gorzej... Nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Oglądałam go dla zabicia czasu raczej i z powodu uwielbienia do języka. :) Tak na prawdę w każdej chwili mogłabym przerwać oglądanie i w zasadzie nic bym nie straciła..
A gra aktorska.. raczej słaba... Z wyjątkiem Mar Saury (Alexii)...
Teraz biorę się za Gran Hotel :)

ocenił(a) serial na 5
iza2601

No ja właśnie przerwałam, bo mnie nudzi... A Gran Hotel genialny!! Zuwielbiałam ten serial od samego początku.... Nawet kogoś udało mi się nakłonić do obejrzenia odcinka :) Zresztą podobno ciągle nawijam o tym serialu :)

ocenił(a) serial na 5
Monica_22

Sądzę, iż sever ma trochę racji... Co prawda nie oglądałam wyżej wymienionego przez nią/niego serialu, ale w sumie jest odrobinę naiwny... Widziałam dopiero 9 odcinków, ale dlaczego to Valeria ma być tą wybraną, dlaczego ma niby tak bardzo czyste serce?? Bo jej zachowanie na to nie wskazuje... Same zapędy do zabicia rodziców już nie świadczą o dobrym sercu....
A mówiłaś, że masz tam mocne sceny... Gdzie, które?? (możesz spoilerować)
Jeśli chodzi o sam serial to całkiem fajny :)

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

Każdy ma własną opinię , nie lubię się kłócić (chociaż my się przecież nie kłócimy ;)) ,
mnie serial zachwycił,(może to za sprawą uwielbienia do hiszpańskich seriali, jak np. Internat-czarna laguna, Statek - El Barco, a teraz pojawił się serial Luna El Misterio De Calenda, cieszę się bardzo, lecz nie wiem gdzie szukać drugiego i następnych odcinków :( ??
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 5
Monica_22

No nie kłócimy się :)) To tylko wymiana poglądów :PP
Ja też uwielbiam hiszpańskie, EI i EB obejrzałam całe, a Gran Hotelu się nie mogę doczekać (znajomi mówię, że mam obsesję), co do Luny to zamierzam ją obejrzeć, a podobno w sieci gdzieś są dalsze odcinki... Pamiętam, że na wrzucie były ze 2....

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

witaj , w klubie fanów hiszpańskich seriali tego typu :D Właśnie oglądam 3 odcinek "Luny...", już po 1 mnie wciągnęło ;), ale nic nie przebije mi tamtych, za to ciesze się, że kolejny serial , czyli "Luna..." ma podobny klimat i aktorzy również znani i oby takich seriali było więcej. I filmów ;) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Monica_22

mam pytanko troche nie na temat, ale zaczynam 2 sezon i zauważyłam że jest tylko 9 odcinków i zastanawiam się czy skończyli serial tzn wszystko się wyjaśniło itp czy przerwali nagle? dziękuje z góry :)

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

ooo...Gran Hotel nie oglądałam, ciekawa jestem ;) kurcze nie mogę znaleźć dalszych odc. "Luny.." :(

ocenił(a) serial na 5
Monica_22

Lunę bardzo polubiłam, ale GH lepszy :)

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

serio? bo nie widziałam jeszcze, a chyba jest hiszpański, tak? no to super, bo po El Internado i El Barco, oraz Angel o Demonio, to strasznie tęsknie za hiszpańską, świetną grozą!! "LUNA..." bardzo mi się spodobała, ale nie ma nowych odcinków, z napisami, a skończyłam dopiero na 1x06 :( :(
MOŻE MA KTOŚ LINK? :(

ocenił(a) serial na 5
Monica_22

Znaczy się ja miałam przetłumaczony kawałek, z którego zrezygnowałam, bo myślałam, że już ktoś tłumaczy i ma więcej... Jednak wczoraj okazało się, że zapewne jednak nikt i tamtą część małą przekazałam komuś innemu no i tłumaczenie rozpoczęło się dopiero wczoraj więc trochę to potrwa...

zzuziaaa

mi np ten serial się nie podoba, każdy odcinek jest o czy innym a sprawy istotne jak np przemiana Valerii się tak ciągnie jak flaki z olejem stanęłam na 8 odcinku i nie zamierzam dalej oglądac..

ocenił(a) serial na 10
kaziulla17

sorry ze nie na temat ale szukam jednej melodii z 4 odcinka 1 sezonu utworu podczas imprezy nie ta wolna piosenka tylko ta bez słów

ocenił(a) serial na 6
zzuziaaa

Warto, jeśli chcesz poćwiczyć hiszpański. W ogólnej skali jest średni, ale jak na hiszpańską produkcję to wręcz dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones