Kto zabił Sarę
powrót do forum 2 sezonu

Uff, pokonałem drugi sezon. Biorąc pod uwagę, że potwierdzono kolejny, mam wrażenie, że drugi był tylko takim wypełniaczem i zapychaczem. Sztucznie rozwleczono fabułę, powtarzając te same retrospekcje po wielokroć, dodając za każdym razem nowe elementy w tej samej scenie. Pierwszy i drugi odcinek różni się od siebie łącznie może 7 minutami, reszta to tylko kwestia montażu. Wkurza, ale ma swój urok. Fajnie, że skupiono się na brutalnym pozbywaniu się niepotrzebnych postaci, zamykanie wątków rodem z Gry o Tron. I chyba nikt już nie udaje, że to jest telenowela. Alex okazuje się być przyrodnim bratem Sary, a Sara jest przyrodnią siostrą Marifer. Marifer okazuje się też być siostrą przyjaciółki brata chłopaka Sary, która zgadza się zostać surogatką dla jego i jego partnera. Okazuje się, że surogatka była podstawiona a dziecko miało być użyte jako szantaż wobec babki dziecka, która wie coś o zaginięciu matki sióstr. Pomysł idiotyczny, ale tutaj z pomocą przychodzi psychiatra który tłumaczy, że tatuś Sary i Marifer miał dziedziczna schizofrenie i był psychopatą tak jak jego dwie córki. Bo to, że Marifer była psychopatką też dało się odczuć. Wszystko poplątane, idiotyczne, a że z większością bohaterów nie spotkamy się w trzecim sezonie sam się zastanawiam co wymyślą. Tematem przewodnim będą pewnie elektrowstrząsy którymi leczono i zabito Sarę.

ocenił(a) serial na 6
Mehoweck

To nieźle odlecieli, szkoda do ostatniego pierwszego sezonu miałem nadzieje na na jednosezonową domkniętą historię. Ostani mnie zawiódł mocno ale sądząc po tym co przeczytałem już do serialu chyba nie wrócę.

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Po przeczytaniu spojlerów ciężko oglądać serial. Twój wybór. I to jest jednosezonowa domknięta historia. Gdyby nie pokazywać w kółko tych samych retrospekcji i usunąć wątki obyczajowe postaci drugoplanowych dwa sezony zmieściłyby się w 6 odcinkach. Rozwlekają do granic możliwości ale ma to swój klimat i przyjemnie się patrzy na aktorów bo wszyscy ładni.

ocenił(a) serial na 5
Mehoweck

Zgadzam się z tym, pierwszy sezon miał swoje niedociągnięcia, ale był całkiem przyjemnym kryminałem, drugi jest rozwleczony, miejscami niedorzeczny i dosyć nudnawy.

ocenił(a) serial na 6
Mehoweck

Mi spoilery latają, chyba że produkcja jest naprawdę dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones