PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814761}

Nasza planeta

Our Planet
9,0 33 827
ocen
9,0 10 1 33827
8,3 9
ocen krytyków
Nasza planeta
powrót do forum serialu Nasza planeta

Miałem odruch wymiotny słysząc w kolejnym odcinku, jak wszystko się wali, klimat się ociepla, zwierzęta giną. Serial przyrodniczy ma zachwycać a nie przybijać. Nic tylko się powiesić. Klimat się zmienia i będzie się zmieniał. Tak się dzieje od milionów lat. Jedne gatunki wymierają, inne powstają. Wzbudzanie w widzu poczucia winy, tak dzisiaj modne, zgodnie z polityczną poprawnością odbiera całą przyjemność z oglądania natury. Nie wiem skąd ta wysoka ocena. Inne filmy przyrodnicze są o niebo lepsze. I jeszcze to dziwne tłumaczenie. Naprawdę są "kryle"? itp.

ocenił(a) serial na 9
1234567890_5

Jak tak będziesz podchodził do problemu to już niedługo nie będziesz miał co oglądać

ocenił(a) serial na 10
1234567890_5

komentarz na 0 poziomie i oparty na 0 wiedzy

1234567890_5

Mam podobne wnioski. Ponadto mechanizm wzbudzania w widzu poczucia winy ociera się o erystykę.
Zabawne jest też to, że nie pojawia się niewygodny politycznie argument o parze wodnej, będącej gazem cieplarnianym, podążając za definicją GWP.
PS: Krytyka Julek pod tym wpisem jakaś taka mało merytoryczna, zawiodłem się. Liczyłem na ezoteryczną litanię o śmierci, zniszczeniu i topnieniu lodowców...

pk103

Większość ludzi ma argumenty na poziomie brudnego asfaltu i nawet jeśli mają rację, to i tak swoją prostotą, arogancją i brakiem argumentacji ośmieszają siebie i swoje poglądy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones