PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843647}

Niewinny

El inocente
7,4 17 484
oceny
7,4 10 1 17484
Niewinny
powrót do forum serialu Niewinny

Aura Garrido

ocenił(a) serial na 8

Przez caly czas podczas ogladania nie moglem sie oprzec wrazeniu, ze skads znam twarz Aury Garrido, i voila! Nie wiem, czy to przez dodajaca postaci lat fryzure, czy przez potezne okulary, uszpetniajce twarz, ale zobaczylem w niej lustrzane odbicie polskiej serialowej aktorki (rownie nieurodziwej, tudziez na taka wykreowanej), ktora mignela mi gdzies na polsacie - Julii Kaminskiej. Nie jestem znawca polsatowskiego serialu, ale po wyszukiwaniu grafika, podobienstwo bylo dla mnie uderzajace. Czy ktos ma podobne spostrzezenia? Z ciekawosci pytam.

ocenił(a) serial na 7
uzytkownik_zajety

Dokładnie tak, podobna do Julii Kamińskiej.

ocenił(a) serial na 6
uzytkownik_zajety

A mi się właśnie bardziej podobała w tych okularach i ciemnych włosach niż w tych farbowanych blond włosach i soczewkach.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

Tak, w blond wlosach wygladala niekorzystniej. Mysle, ze gdyby miala inne oprawki, to wygladalaby lepiej, chociaz te krotka fryzure miala naprawde nietwarzowa. Nie podobala mi sie kreacja tej postaci.

ocenił(a) serial na 6
uzytkownik_zajety

Teraz tak patrzę i ona ma dopiero 31 lat. Myślałem, że ma z 40, ale wygląda na młodszą.

McGyverPL

ale ty bełkoczesz ,piszesz ze ma 31 lat a wyglada na starsza a po przecinku piszesz ze wyglada na młodsza. Lepiej po pijaku nie pisz

ocenił(a) serial na 6
VIOLATOR1974

Bo to trudno wyjaśnić o czym mówię... Dlatego właśnie nie rozumiem czemu kobiet nie można pytać o wiek. Albo tym bardziej czemu niektóre to ukrywają. Jeżeli kobieta się przyzna, że ma 40 lat to możesz jej powiedzieć, że wygląda na młodszą. Jeżeli ta sama czterdziestoletnia kobieta skłamie, że ma 30 lat to nie powiesz jej chyba, że wygląda młodo... Rozumiesz już? W przypadku tej aktorki w serialu jej bohaterka ma prawie dorosłą córkę, więc stawiałem, że jest blisko czterdziestki. Więc gdyby tyle naprawdę miała to wygląda na młodszą. Potem spojrzałem kiedy się urodziła...

uzytkownik_zajety

Tak, mi tez przypomina ona Julię

ocenił(a) serial na 9
uzytkownik_zajety

Właśnie miałam to samo napisać... że to klon Julii

uzytkownik_zajety

Jest łudząco podobna do Julii Kamińskiej.

uzytkownik_zajety

taak, klon Julii! tak myślałam, że mi kogoś przypomina z polskich aktorek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones