PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565112}

Nikita

7,2 8 222
oceny
7,2 10 1 8222
5,0 2
oceny krytyków
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Ja mam jedno słowo określające odcinek.... WOW! Nigdy nie sądziłam, że mogą zrobić coś takiego Nikicie czy Michaelowi... Zapowiada się koniec bajeczki i żyli długo i
szczęśliwie. ;)

margaret126

Generalnie nie tego się spodziewałam. ale zaskoczenie było i to uwielbiam. odrąbanie reki? No coment. Deaktywacja chipa Sonii, czesciowy Happy end. Nie dziwę, się ze teraz Michael będzie miał cięzki psychologicznie okres, nie wiedzac czy byc wdzięczny Nikicie "ZA TO" czy tez nie. Trailer kolejnego odcinka pokazuje jego rozterki. Fani na róznych forach bardzo wysoko ocenili ten ocinkek, i ja się tez dołączam. Nie było romantycznej wazeliny fizeliny i mydła tylko rąbanka na maxa. to w Nikicie kocham. Chyba mało kto z was moze napisac: takiego obrotu sprawy się spodziewałam..... na ja pewno nie.

ocenił(a) serial na 10
CocoChanell

Najlepszy odcinek do tej pory sezonu 3. Prawdopodobnie będzie sezon 4. BTW. ciekawi mnie teraz, skoro Amanda straciła Anne, kto będzie robił za jej ochroniarza i harcerzyka? A może weźmie sprawy w swoje ręce ?

CocoChanell

zgadzam się ze wszystkim, poza tym,że scena jak Niki i Michael mieli rozwalić Amandę, mocno naciągana ;(

Jak się chce rozwalić samochód jadący przed sobą, to sorry,ale strzela się do niego np. z granatnika, czy innego tego typu pocisków rozwalających ( nie znam się na broni palnej więc nie wiem dokładnie), a nie ze zwykłych naboi !!!

Po tym odcinku miałem ochotę dalej już nie oglądać, ale jednak oglądam i na razie jestem na 18 odcinku sezonu 3. Poza tym, jak dla mnie za bardzo cackaja się z rozwaleniem Amandy, która powinna zostać rozwalona własnie w tym 7 odcinku...

Dla mnie sezony 1 i 2 były idealne, a w 3 sezonie większość odcinków trochę jest za bardzo naciągana i bardziej wkurza, niż zachwyca ;( Ale takie moje zdanie ;) Oczywiście jako całość daje temu serialowi 10/10 ;)

ocenił(a) serial na 9
Shurtugal_Eragon

https://www.youtube.com/watch?v=J3UZ70NohLw błagam cię powiedz mi który to odcinek 0:26 sekunda tego filmiku jak Birk się przewrócił

ocenił(a) serial na 9
margaret126

Odcinek świetny tyle się działo! Ale Michael bez dłoni?!! No co to ma być?! Wy sobie wyobrażacie Shanego Westa grającego postać bez ręki? Ja nie bardzo i owszem odcinek jeden z najlepszych ale.. no bez przesady. Za to Birkoff i Sonia pod tym względem odc. genialny! ;) Uwielbiam Nerda i to jak się denerwował żeby tylko Soni się nic nie stało.

ocenił(a) serial na 10
santanashadow

Pamiętam jak kiedyś Shane West w Ostrym Dyżurze stracił obie nogi. Niestety nie było mu do twarzy :<

santanashadow

Spokojnie, to super tajna jednostka, posiadająca różne super gadżety . Za jakiś czas okaże się, że mają w zanadrzu jakieś supertajne projekty rekonstrukcji dłoni, które wyglądają jak prawdziwe i są tak samo sprawne. :)

margaret126

A jakze moglo by byc inaczej...:))

ocenił(a) serial na 8
margaret126

O mój Boże.... właśnie skończyłam oglądać. Po długiej przerwie serial powrócił w WIELKIM stylu. To jeden z najlepszych odcinków ever. Akcja naprawdę najwyższych lotów. Jestem prawie pewna, że Michaelowi tę rękę przyszyją, w końcu to chyba mniej skomplikowane niż zdalnie sterowany kill chip w czyimś mózgu. Ale to wydarzenie na pewno nie przejdzie bez echa. Być może teraz agentem terenowym w zastępstwie będzie Owen? To by pasowało.

PS zawsze oglądam sobie trailery odcinków PO obejrzeniu odcinka. Nie wiem, jak wy możecie tak sobie psuć zabawę, przecież oni pokazują praktycznie wszystko przez minutę.

PS2 tzn sorry, trochę się zagapilam - nie mogą mu jej przyszyć, bo wybuchła :D ale dostanie pewnie jakąś wypasioną protezkę i będzie silny jak terminator

ocenił(a) serial na 8
margaret126

Shadow Walker pewnie wymysli jakis patent na to ;)

ocenił(a) serial na 9
margaret126

no rewelka, macie rację. nawet 'dirty-thirty-agent-tygodnia' był pobocznym wątkiem, a działo się dużo. mimo, że nie podoba mi się główny wątek sezonu, czyli takie wzajemne polowania i sztuczki Nikity z Amandą, to odcinek trzymał w napięciu aż do świetnej końcówki. oby był to jakiś przełom, bo ile tak można się gonić wzajemnie. no i buziaczki z Alex, no no...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones